Niebo Nad Zasiekiem jest zbudowane z bali pełnego drewna, ocieplone i ogrzewane, dzięki czemu można w nich komfortowo spędzić czas o każdej porze roku. Na parterze domku znajduje się salon z kominkiem, kuchnia, łazienka oraz przedpokój, na piętrze natomiast dwie sypialnie, 2- i 3-osobowa, a także toaleta.
Niebo Nad Zasiekiem dysponuje 5-osobowymi domkami o powierzchni 60 m2. Położone są one bezpośrednio nad jeziorem – ok. 10 metrów od linii brzegowej. Teren otoczony jest przez las i wody trzech Jezior: Białego, Studzienicznego oraz Wojciech. Ośrodek wypoczynkowy tworzy swoisty półwysep połączony tylko przejazdami drogowymi.
Dodatkowo na Gości czekają:
- oddzielny ogródek przy każdym domku
- pomost nad brzegiem jeziora Wojciech
- wiata na łódź wiosłową
- miejsce na ognisko
- sauna sucha i parowa
Augustów to miasto w północno-wschodniej Polskie na obszarze Pojezierza Litewskiego, jest otoczone jeziorami i lasami Puszczy Augustowskiej, stanowi ośrodek żeglarski i uzdrowiskowy, jest też cenione ze względu na swoje walory przyrodnicze – znajduje się na terenie Zielonych Płuc Polski.
Noclegi Augustów to miasto wypoczynkowo-uzdrowiskowe w woj. podlaskim nad rzeką Nettą. Augustów to najważniejszy ośrodek turystyczny Puszczy Augustowskiej. Otoczone jeziorami: Białym, Necko i Sajno. Najważniejszym zabytkiem jest Kanał Augustowski łączący systemy wodne rzek Wisły i Niemna.
Augustów – zabytki i atrakcje
- Żeglarstwo i inne sporty wodne to jedna z podstawowych atrakcji Augustowa, wypożyczalnie sprzętu wodnego udostępniają m.in. sprzęt do nurkowania, bojery, gondole, kajaki, katamarany, rowery i skutery wodne, tratwy, łodzie i sprzęt dowindsurfingu.
- Mistrzostwa Polski w „Pływaniu na Byle Czym” – coroczne zawody odbywające się w Augustowie pod koniec lipca.
- Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego (Augustowskie Spotkania z Louisem Armstrongiem).
- AugustOFF Live Festiwal – festiwal muzyki niezależnej organizowany w sierpniu.
- Kanał Augustowski – pomnik historii z XIX wieku; kanał stanowi część kilku szlaków turystycznych, przebiega przez kilka jezior, częściowo znajduje się po polskie stronie granicy, częściowo po białoruskiej.
- Budynek Zarządu Portu – ten drewniany domek pochodzi z 1829 roku, stanowi część Muzeum Ziemi Augustowskiej.
- Budynek Zarządu Wodnego – pałacyk w stylu eklektycznym z 1903 roku.
- Muzeum Ziemi Augustowskiej – muzeum przedstawiające kulturę i historię Augustowa i regionu.
- Rynek Zygmunta Augusta – jego początki sięgają XVI wieku, w jego obrębie znajdują się zabytkowe kamienice, park i fontanna.
- Sanktuarium Maryjne w Studzienicznej – oddalone 7 km od centrum Augustowa; w skład zespołu sakralnego wchodzi kościół z 1847 roku, neorenesansowa kapliczka z obrazem Matki Bożej Studzieniczańskiej i cmentarz.